Keçiboynuzu Özü

Gücü içinde gizli...

Ürün Kodu: 0090101


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

 • ÖZELLIKLER: Meyvesinin özüyle elde edilen keçiboynuzu özü kokusu ve tadıyla eşsiz bir gıda olmasının yanısıra, insan için gerekli olan mineralleri ve değerli pek çok vitamini bünyesinde barındırması sebebiyle güçlü bir sağlık kaynağıdır. Anadolu insanı içn keçiboynuzu özü her mevsim sofrasından ayırmadığı eşsiz bir lezzet olagelmiştir.
  Mahi Keçiboynuzu Özü hiç bir katkı maddesi içermeyen ve daha yüksek miktarda meyve özü ile üretilmektedir.Akdeniz bölgemizde yetişen özenle seçilmiş, doğal şeker oranı yüksek keçiboynuzu meyvelerinden geleneksel tadı, yoğunluğu, doğallığı ve zengin içeriği korunarak steril üretim koşullarında elde edilmektedir.
  İçeriğinde organik asitler, zengin mineral, vitamin ve kalsiyum bulunan Mahi Keçiboynuzu Özü yüzde yüz doğal mucizevi bir besindir.
  HMF Değeri; Ürünün ısıtılması sırasında glikoz, fruktoz gibi şekerlerin asidik ortamda parçalanması sonucunda oluşan HMF' nin yükselmesi insan sağlığına zararlıdır. Gıdanın kalitesi HMF miktarı ile değerlendirilmektedir.
  Pekmez ne kadar çok ısıl işleme maruz kalırsa ve sıcaklığı artırılırsa HMF oranı o denli yükselir ve pekmez kalitesiz hatta zararlı hale gelir.
  Avrupa Birliği standartlarına göre; HMF limitleri öz için 70 mg/kg olarak belirlenmiştir. Mahi Keçiboynuzu Özü vakum yöntemiyle yapılmakta ve "HMF değeri 9,3mg/kg dır"

  Mahi Keçiboynuzu Özü glüten içermez.

Keçiboynuzu Özü Ambalaj Bilgileri: